<?phpxml version="1.0"?>
<rss version="2.0">
   <channel>
      <title>lovelybat22.1s.lv</title>
      <link>https://lovelybat22.1s.lv/</link>
      <description>lovelybat22.1s.lv</description>
      <language>lv</language>
      <pubDate>Tue, 10 Jun 2003 04:00:00 GMT</pubDate>
      <lastBuildDate>Tue, 10 Jun 2003 09:41:01 GMT</lastBuildDate>
      <docs>https://blogs.law.harvard.edu/tech/rss</docs>
      <generator>Weblog Editor 2.0</generator>
      <managingEditor>editor@example.com</managingEditor>
      <webMaster>webmaster@example.com</webMaster>
	  
      <item>
         <title>nosaukums</title>
         <link>https://lovelybat22.1s.lv/?s=69&amp;id=70</link>
         <description><![CDATA[mēs aizbraucām pie mana tēta. tā bija pavisam dīvaina diena, pat nezinu kāpēc, tāpat vienkārši.<br />es biju laimīga, tagad tā vairs nav išlaicīga parādība, jo kopā ar viņu es patiešām esmu laimīga. dažbrīd pat šķiet, varbūt tas kļūs par kautko vairāk, kā tikai lielām simpatijām. par mīlestību. laigan es pati saprotu cik stulbi ir manā vecumā runāt par kautko tādu....]]></description>
         <pubDate>Fri, 11 Oct 2013 22:30:59 GMT</pubDate>
         <guid>https://lovelybat22.1s.lv/?s=69&amp;id=70</guid>
      </item>
      <item>
         <title>laime ir tikai ilūzija, kas izzūd.</title>
         <link>https://lovelybat22.1s.lv/?s=25&amp;id=68</link>
         <description><![CDATA[Es laikam neprotu dzīvot savu dzīvi normāli, ilūzija par to, ka viss ir kārtībā ir un palik tikai ilūzija. tas tikai mana neaptveramā stulbuma dēļ.. ikreiz, kad es esmu kaut nedaudz laimīga vai vismaz jūtos labi, man visu vajag sabojāt..<br />lai gik muļķīgi tas nebūtu, bet jā, es tā daru, kaut es varētu kautvai uz mēnesi atslēgt šo graušanas instingtu, jo šobrīd ir tāda sajūta, itkā es varētu sevi izkūpināt pilnībā.. parasti šādās reizēs palīdzēja trīs ...]]></description>
         <pubDate>Thu, 29 Aug 2013 20:41:28 GMT</pubDate>
         <guid>https://lovelybat22.1s.lv/?s=25&amp;id=68</guid>
      </item>
      <item>
         <title>viss kādreiz beidzas neskatoties uz to ko teica Olovers -"It Never Ends"</title>
         <link>https://lovelybat22.1s.lv/?s=25&amp;id=66</link>
         <description><![CDATA[man ask'ā bija jautājums vai man ir puisis? /<a href="http://ask.fm/sarkanszimulis/answer/55715166285">http://ask.fm/sarkanszimulis/answer/55715166285</a>/ &nbsp;un tad es aizdomājos, par nākotni. netikai par TO puisi, bet vispār...es domāju par to, ko es darīšu, kad pabeigšu skolu, ja vispār pabeigšu, par to, ko es vēlos vai nevēlos darīt, par saviem draugiem, par to, kā vienā dienā tu esi laimīgs, kopā ar kādu cilvēku, bet tad pēkšņi jums viss ir cauri. es daudz domāju...]]></description>
         <pubDate>Thu, 25 Jul 2013 19:39:37 GMT</pubDate>
         <guid>https://lovelybat22.1s.lv/?s=25&amp;id=66</guid>
      </item>
      <item>
         <title>Saviours.</title>
         <link>https://lovelybat22.1s.lv/?s=26&amp;id=65</link>
         <description><![CDATA[lai cik daudz dzīvību viņi būtu izglābuši, nožēlojamie cilvēki sauc viņus par "melanjiem ķēmiem" nav takā nedaudz idijotiski?<br />ņemot vērā to, ka viņi glābj dzīvības?&nbsp;<br />es prasiju meitenei no bvb army.<br />-kāpēc tev patīk BVB?<br />un viņa atbildēja;<br />-viņi ir glābēji, viņi glābj dzīvības. viņi izdara to, ko nespēj neviens. viņi ir mūsu visu ģimene. mēs esam leģions, mēs esam armija no cilvēkiem, kas piedzīvojuši, ko tādu, ko pat atce...]]></description>
         <pubDate>Tue, 11 Jun 2013 17:10:48 GMT</pubDate>
         <guid>https://lovelybat22.1s.lv/?s=26&amp;id=65</guid>
      </item>
      <item>
         <title>sevis izkropļošana nemaina to, kā mēs turpinam savu dzīvi...;//</title>
         <link>https://lovelybat22.1s.lv/?s=25&amp;id=64</link>
         <description><![CDATA[es dīvainā ārtā esmu kautko sapratusi- roku graizīšana un kautkādu nožēlojamu tablešu rīšana, nemaina problēmas, kurās es dzīvoju... pat ja kautko nodaru sev, tāpat viņam ir vienalga... un toreiz slimnīcā? tas nevienu neuztrauca... vecs siers? nu, bet protams... manā vecumā par pašnāvības mēģinājumu neviens ārsts pat nespēj iedomāties... skumji, ka viss ir tik viegli, tik viegli pateikt- vecs siers......]]></description>
         <pubDate>Tue, 11 Jun 2013 17:00:42 GMT</pubDate>
         <guid>https://lovelybat22.1s.lv/?s=25&amp;id=64</guid>
      </item>
      <item>
         <title>klusums, tumsa, vientulība, nāve.</title>
         <link>https://lovelybat22.1s.lv/?s=25&amp;id=61</link>
         <description><![CDATA[auksti,tik sasodīti auksti...ārā ir tumšs, istabā nedeg gaisma, tikai viena svece kautkur tālu uz palodzes...sēžu uz grīdas...fōnā skan done for you. klusi, dīvains klusums, nekādu trokšņu, esmu viena mājās...viss ir tumšs nevienā pretējās mājas logā nedeg gaisma...ir 23:56<br />parasti es tumšos,vientuļos vakaros ļoti daudz domāju, par kādu...taču šodien ir citādāk...šodien nav asaru, šodien nav iedomu,šodien nav sapņu, šodien ir tumsa, klusums un nāve...d...]]></description>
         <pubDate>Sun, 21 Apr 2013 00:01:12 GMT</pubDate>
         <guid>https://lovelybat22.1s.lv/?s=25&amp;id=61</guid>
      </item>
      <item>
         <title>Rock to PunkRock</title>
         <link>https://lovelybat22.1s.lv/?s=25&amp;id=60</link>
         <description><![CDATA[Dīvainā kārtā tagat atkal esmu atsākusi klausīties pankroku...kas ir patiešām dīvaini, jo pēdējo pusgadu biju klausijusies vinīgi roku un smago metālu...dīvaini, vai tiešām manu muzikālo gaumi var tik ļoti mainīt puiši? pirms 2 gadiem es klausijos tikai deju mūziku, tad tikai roku un smago metālu...tagad jau lkm tikai Roku un PankRoku..<br />šobrīd fōnā skan lieliskā pankroka grupas Mest dziesma 2000 miles nākamā lkm būs Kiss Me Kill Me&nbsp;...]]></description>
         <pubDate>Sun, 14 Apr 2013 23:38:54 GMT</pubDate>
         <guid>https://lovelybat22.1s.lv/?s=25&amp;id=60</guid>
      </item>
      <item>
         <title>Wretched & Divine</title>
         <link>https://lovelybat22.1s.lv/?s=26&amp;id=59</link>
         <description><![CDATA[klausos jauno, vnk ideālo Black Veil Brides albumu - Wretched &amp; Divine The Story Of The Wild Ones...vnk dievinu un Andy balss skan vēl labāk, kā parasti...protams,viņa balss izklausās ideāli jebkurā brīdī,bet šajā albumā tā skan tik episki....mīlu BVB! klausos youtubē pilno albumu...&nbsp;<a href="http://www.youtube.com/watch?v=o5b3nhajZAE">http://www.youtube.com/watch?v=o5b3nhajZAE</a>&nbsp; tiko sāka skanēt in the end! &nbsp;...]]></description>
         <pubDate>Sat, 13 Apr 2013 21:03:54 GMT</pubDate>
         <guid>https://lovelybat22.1s.lv/?s=26&amp;id=59</guid>
      </item>
      <item>
         <title>apmēram, mana dzīve.</title>
         <link>https://lovelybat22.1s.lv/?s=25&amp;id=55</link>
         <description><![CDATA[vai zinit kāpēc es meloju? tāpēc, ka vieglāk ir pateikt, ka ar mani viss kārtībā, nekā teikt ko es patiesībā domāju un kā es patiesībā jūtos...ik pa brīdim pietrūkst cilvēka, kurš šajos brīžos pienāktu klāt un teiktu-es zinu, ka nav! kas noticis?<br />bet laikam jau es nekad nesagaidīšu to dienu, kad kaut vinam cilvēkam nebūtu pohuj, kas ar mani notiek...<br />es esmu idijōte...jau ļoti ilgu laiku manā dzīvē nebija neviena cilvēka kuram es rūpētu kautvai 50% ...]]></description>
         <pubDate>Mon, 08 Apr 2013 16:20:55 GMT</pubDate>
         <guid>https://lovelybat22.1s.lv/?s=25&amp;id=55</guid>
      </item>
      <item>
         <title>every time i close my eyes it's like a dark paradise...</title>
         <link>https://lovelybat22.1s.lv/?s=25&amp;id=53</link>
         <description><![CDATA[man patiesībā nav iemesla, lai vispār kādam kautko pārmestu...man vienkārši ir žēl noskatīties uz to, ka cilvēki sāpina viens otru neskatoties uz to, ka zina, ka pēctam vajadzēs lūgt piedošanu...nevienam nav tiesību aizliegt kādam kautko darīt, bet reizēm šķit, ka tā &nbsp;būtu labāk....un pavisam labi būtu ja varētu pavēlēt pats sev...tad noteikti izvairītos no ļoti daudzām problēmām......]]></description>
         <pubDate>Sun, 07 Apr 2013 23:00:29 GMT</pubDate>
         <guid>https://lovelybat22.1s.lv/?s=25&amp;id=53</guid>
      </item>
   </channel>
</rss>